Wypożyczalnia

Jej księgozbiór liczy ok. 1500 woluminów i obejmuje podstawowe podręczniki do przedmiotów omawianych w czasie toku studiów na Wydziale Prawa i Administracji US. Jest on oznaczony sygnaturami rozpoczynającymi się od liter SAM. Książki z tego zbioru wypożyczane są na miesiąc (w katalogu posiadają status "miesięczne"). Wypożyczać można również niektóre książki ze zbioru oznaczonego sygnaturami rozpoczynającymi się od liter SA. i SAG. Książki te w katalogu mają status "krótkoterminowe" i wypożyczane są na dwa tygodnie. Wydawnictwa ciągłe, w tym czasopisma nie są wypożyczane.

Zasady korzystania i procedura zapisu do Wypożyczalni Biblioteki Kampusowej Narutowicza PIA są analogiczne jak w Wypożyczalni BG.

Należy pamiętać :

1) Aby móc wypożyczać książki, należy posiadać konto czytelnika. Posiada je każdy, kto zapisał się do Wypożyczalni. W tym celu należy dokonać wstępnej rejestracji elektronicznej na stronie Biblioteki Głównej (bg.szczecin.pl)

zapisywanie;

Po dokonaniu rejestracji należy zgłosić się do Biblioteki Kampusowej Narutowicza PIA wraz z nadanym numerem i legitymacją studencką, celem dokończenia procedury zapisu. Po jej zakończeniu legitymacja studencka pełni również funkcję karty bibliotecznej.

2) Chcąc wypożyczyć książkę, trzeba ją wcześniej zamówić lub zarezerwować drogą elektroniczną, poprzez katalog KOHA. W tym celu wyszukujemy w katalogu książkę, która nas interesuje.

 

wypozyczanie

 


wypozyczanie2

 


wypozyczanie3


wypozyczanie4